Föräldraråd

Bjurbäcksskolan

Höstterminens första föräldraråd äger rum måndagen den 16 september.

Vi träffas i sal 201 kl. 17.30-18.30.

Föräldrar som vill lyfta frågor till rådet tar kontakt med respektive klassrepresentant via mail.

Mailadresser till föräldrarådsrepresentanter åk 7 finns nedan. Vårdnadshavare från åk 8 och 9 som är intresserad av att komma anmäler sitt intresse till Elin;

elin.harnby@emmaboda.se

Minnesanteckningar från mötet kommer att läggas ut på hemsidan.

7A:

cecilia.ingvarsson@hotmail.com Cecilia Ingvarsson

malin.johansson2@emmaboda.se Malin Johansson

c.bohman@telia.com Christoffer Bohman

7B:

zarah.bondesson@skola.karlskrona.se Zarah Bondesson

mattias.b.johansson@sodra.com Mattias Johansson

7C:

idakallenberg@hotmail.com Ida Kallenberg

ahorling@gmail.com Anna Hörling

7D:

annaoglinda@gmail.com Anna-Linda Gabriel

mikael@sydostskog.se Mikael Nilsson